SPARK-ed

SPARK-ed nedir?

Kendini keşfetme yolculuğunda sana, düzenlediğimiz eğitimler ve atölye çalışmalarıyla ilham kaynağı olabilmek en büyük hedefimiz. Yeni bir hobi edinmek için adım atmanı, merak ettiğin konularda sektörün içinden eğitmenlerle buluşmanı sağlamak için SPARK kulübü olarak özveriyle çalışıyoruz. Yani keyifle yeni şeyler deneyimleyebileceğin ve güzel dostluklar kurabileceğin etkinlikler bütününe SPARK-ed diyoruz.

Etkinliklere nasıl katılabilirim?

Tek yapman gereken duyuruları instagram sayfamızdan takip ederek yaklaşan etkinliklere kayıt yaptırmak. Etkinliklerimiz tamamen ücretsiz ve herkesin katılımına açıktır.

Seni bekliyor olacağız!

SPARK-ed etkinliklerine katılmanın artısı nedir?

Sadece düzenlediği eğitimin konusuyla sınırlı kalmayıp deneyimleriyle bizi aydınlatacak ve yol gösterecek, bizimle aynı yollardan geçmiş biricik eğitmenlerimizle tanışmak yeni bakış açıları kazanmanı sağlayacak. Ortak hedeflere sahip olduğun insanlarla aynı ortamda bulunman kendini geliştirmende etkili olacak. Sevgi dolu ve işini aşkla yapan ekibimiz de seninle tanışmak için can atıyor, eminim onları tanıdığına sevineceksin. Etkinlik bittiğinde yüzünde oluşacak kocaman gülümseye şahit olmayı dört gözle bekliyoruz.